О Компанії

  1. Главная
  2. О Компанії
  1. Главная
  2. О Компанії

О Компанії

Компанія створена у 2007 році. Системний інтегратор, спеціалісти якого працюють на ринку східного та південного регіону України понад 20 років. Компанія пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до вирішення різних завдань з оптимізації бізнесу, широкий спектр продуктів та послуг, що надаються в галузі IT. Працюючи із замовниками державного, промислового, фінансового, приватного секторів економіки, ми прагнемо зробити свій внесок у розвиток інформаційних технологій як замовників, так і загальної інфраструктури наших регіонів. Спеціалісти компанії мають позитивні відгуки від ключових підприємств південного сходу України.

Основні переваги
Широкий спектр продуктів від українських та світових виробників
Проектування, реалізація та подальший супровід рішень у галузі інформаційних технологій та систем інженерної інфраструктури
Багаторічний досвід роботи з проектами різного ступеня складності
Обслуговування, гарантійний та післягарантійний сервіс впроваджених рішень та продукції, що постачається.
Компанія EKVUD – надійний партнер у галузі розвитку та підтримки інформаційних технологій для наших постійних та нових замовників. Розглядаючи нас як основного інтегратора рішень у галузі інформаційних технологій, наші замовники отримують повний комплекс висококласних товарів та послуг, необхідні для підвищення конкурентоспроможності бізнесу замовника у своїх секторах економіки.